Váš košík je prázdný.

blink-dovozce.cz » Reklamační řád

Reklamační řádMísto uplatnění reklamace

Osobně:
EMPORIO BEAUTY s.r.o.
Olomoucká 159/44, 789 83 Loštice
Pondělí - pátek 8:00 - 16:00
Kontaktní údaje:
info@emporiolashes.cz, mob.: + 420 604 219 386

Poštou:
zboží zašlete doporučeně na adresu (před odesláním avizujte emailem nebo telefonicky):
EMPORIO BEAUTY s.r.o.
Olomoucká 159/44
789 83 Loštice

Reklamace bude vyřízena dle obchodních podmínek a bez zbytečných odkladů, nejpozději do jednoho měsíce ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak.

Dopravu na místo uplatnění reklamace hradí zákazník i v případě oprávněné reklamace. K reklamovanému zboží je nutné přiložit kopii dokladu o nákupu - faktura a podrobný popis závady. Reklamované zboží musí být zabaleno v obalu a musí být kompletní. Prodávající se zavazuje odstranit závadu zboží, které je předmětem oprávněné a správně uplatněné reklamace, výměnou za stejný výrobek, případně bude vrácena zaplacená částka. O způsobu reklamace rozhoduje výhradně prodávající.

Doporučujeme Vám zboží pojistit. Za případnou ztrátu (při dopravě zboží k nám), z důvodu nezajištění zásilky, nemůžeme odpovídat.

Neposílejte zboží na dobírku, všechny takovéto zásilky jsou odmítnuty a vráceny zpět odesílateli.

Společně se zbožím doporučujeme pro rychlejší vyřízení reklamace doložit doklad prokazující koupi zboží (faktura) a vyplněný reklamační list.

Důležitý dokument ke stažení:

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“